Вітаємо,
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 30%
та розширені можливості!
Martin Lion
представляє ЛІНіЙКУ ПАРФУМІВ
Martin Lion
Бренд
Martin Lion
здивує тебе різномаїттям парфумерних шедеврів. Підбирай аромат під свій стиль та настрій!
Підбір ПО НОТАМ
Для жінок

Жіночі парфумовані води Martin Lion – витончена та преміальна колекція сучасної парфумерії.

У лінійці представлено класичні композиції: квіткові, шипрові, фруктові, цитрусові. Парфумована вода Martin Lion для жінок має стійкий, але ненав’язливий аромат. Ноти по різному розкриваються на шкірі в залежності від температури тіла і часу нанесення. Шлейф привертає увагу і стає знаковим завершенням образу.

Елегантне пакування та контраст золотих ліній на білому фоні роблять аромати Martin Lion гідним подарунком.

дивитись всі
Для чоловіків

Чоловічі парфумовані води Martin Lion – амбітна та харизматична колекція сучасної парфумерії.

Парфумована вода Martin Lion для чоловіків має стійкий, але ненав’язливий аромат. Ноти по різному розкриваються на шкірі в залежності від температури тіла і часу нанесення. Шлейф привертає увагу і стає знаковим завершенням образу.

Лаконічне пакування та контраст золотого тиснення на чорному фоні роблять аромати Martin Lion статусним подарунком.

дивитись всі
Унісекс

Унісекс парфумовані води Martin Lion – стильна та актуальна колекція сучасної парфумерії.

Парфумована вода Martin Lion для жінок і чоловіків, що йдуть в ногу з часом і люблять бути в центрі уваги. Ці аромати підкреслять ваш стиль та смак. Ноти по різному розкриваються на шкірі в залежності від температури тіла і часу нанесення. Шлейф привертає увагу і стає знаковим завершенням образу.

Відмінне пакування та золоте оздоблення роблять аромати Martin Lion цікавим подарунком.

дивитись всі

У кожної людини є запах, з яким вона ототожнює себе. В якому вона відчуває себе, як у власній шкірі – природно та комфортно. Який говорить оточуючим: «Привіт, а ось і я!». Насправді аромати змінюють життя людей і допомагають нам відкривати нові світи у своєму власному маленькому світі.

Колекція парфумів Martin Lion пропонує зануритись в свої почуття і зробити неочікувані відкриття. Увібравши в себе красу різних куточків нашої планети, ці парфуми допоможуть тобі згадати найкраще і стати краще під час довгої подорожі життям.

Martin Lion — бренд косметичного виробництва NUCOS COSMETICS, який створює аромати-аналоги відомих композицій. Заснований у 2001 році, виготовляється на новітньому заводі у Стамбулі (Туреччина). Місія бренду – доступна парфумерія, яка не поступається за якістю оригіналам світових бестселерів. Асортимент бренду нараховує більше 180 парфумів. Це парфуми з 48-годинною стійкістю завдяки високоякісним есенціям, приготованим за якісними формулами на великих виробничих потужностях. Колекція парфумованих вод Martin Lion представлені в елегантному пакуванні з вишуканим золотими тисненнями у скляних флаконах ємністю 50 мл. Полігональний логотип із зображенням лева символізує впевненість та розкіш, що притаманні ароматам. Високий рівень якості продуктів підтверджується наявністю міжнародного сертифікату ISO 9001.

підбери свій аромат
Підбери аромат По нотам
обери типи аромату
інші аромати martin lion
аромати для неї
Woman
ОБРАТИ
аромати для всіх
Unisex
ОБРАТИ
аромати для нього
Men
ОБРАТИ
Martin Lion